facebook menu
1,5 % podatku
Serdecznie dziękujemy za wszystkie kwoty przekazane Naszej Organizacji w 2022 roku w ramach 1% podatku. W roku 2023 dzięki zmianie przepisów możliwe jest przekazanie 1,5 %. Już dzisiaj dziękujemy wszystkim osobom, które zechcą wesprzeć nasze działania poprzez przekazanie Nam swojego 1,5%. Wpłaty pomogą nam w realizacji działań zarówno dla dzieci i dorosłych.
Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w naszych imprezach i wyjazdach.
Do zobaczenia na turystycznym szlaku .
37 rajd Witaj Wiosno! - trasa 2
Szanowni turyści,
bardzo przepraszamy, że trasa nr 2 dostępna dla wszystkich zostaje przełożona z 20 marca na 23 marca. Spotkanie o godz. 16.00 na ul. Kresowej, następnie przejdziemy wałem przeciwpowodziowym na miejsce zakończenia rajdu w Prochowicach, gdzie rozpalimy ognisko (turystyczne) i rozegramy kilka tradycyjnych konkursów wiosennych.
37 rajd " Witaj Wiosno!".
Składki członkowskie
Serdecznie zapraszamy do przedłużania ważności swoich legitymacji członkowskich PTTK. Po otrzymaniu uchwały Zarządu Głównego w Warszawie informujemy że tegoroczne składki kształtują się następująco:
- 75 zł- składka normalna,
- 51 zł- składka ulgowa ( emeryci, renciści, osoby z orzeczoną niepełnosprawnością, rodzice i opiekunowie prawni osób małoletnich opłacający składkę za co najmniej jedną osobę małoletnią- składka rodzinna),
- 36 zł- składka ulgowa młodzieżowa.

Znaczki członkowskie można nabyć do 1 kwietnia 2023 roku. Nasze Biuro czynne jest w każdy czwartek od 8-12 i w soboty od 10-12 ( z wyjątkiem ferii ). Zapraszamy do kontaktu.